TEKNİK DESTEK

Yetkili Servislerimize ihtiyaç halinde müşteri evinde iken, planlanmamış programlar ile anlık olarak veya planlanmış zamanlarda Teknik destek eğitimi sağlarız.

Ürün montaj hizmetinin doğru yapılabilmesi için, montaj prosedürlerinin (gaz veya elektrik bağlantılarının yapılması) doğru uygulanması ve çalışma testlerinin yapılarak kullanımının anlatılması hakkında destek sağlarız.

Tekli ürün montajlarının yanısıra, çoklu proje montajları, fuar, teşhir ürün kurulumları konusunda da özel hizmet prosedürlerimizi uygular, bu tarz çoğul işlemler için avantajlı fiyat kriterleri ile iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin yanında oluruz.

Küçük Ev aletlerinde Merkez Servis Atölyemiz aktif görev alır. Merkez teknik servis atölyemizde uzman ekibimiz içerisinde yer alan işinin erbabı ekip arkadaşlarımızın çalışmaları ile olabilecek en uygun maliyetleri belirler, müşterilerimizin onayına istinaden bakım onarım işlemlerini tamamlarız.

İmkanlarımız nispetinde müşterilerimize yardımcı olur memnuniyetlerini ön planda tutarak çözümler üretiriz.

 Önceliğimiz marka adına bu işlemleri yaptığımızı vurgulayarak, memnuniyet oranı yüksek marka dostu kullanıcı kitlesi oluşmasına katkı sağlamaktır.

Küçük ev aletleri hizmetlerinde arıza bildirimine istinaden İstanbul dışındaki ürünleri kargo ile, Yetkili Servis veya Yetkili Bayi adreslerimizden, İstanbul içerisindeki ürünleri ise kullanıcı adresinden kendi aracımız ile Merkez Servis Atölyemize alırız.

Merkezimize gelen her ürünü bildirim tarihine göre sıralamaya dahil ederiz. En geç 5-7 gün içerisinde işlemi tamamlayarak tekrar aynı yöntemle müşterilerimize teslim ederiz.

Ürünün  merkezimizde geçirdiği sürecin tamamı müşterilerimizin anlık takibinde olup, akıllı teknolojik cihazları sayesinde diledikleri an bilgi edinebilirler.

Küçük Ev aletleri dışındaki tüm ürünlerede yine bünyemizdeki Profesyonel Yetkili Servisler ve merkez ekiplerimiz tarafından evde ve yerinde müdahale edilir. Eğer gerekli ise markaya ait orijinal yedek parça kullanır, sorunu hızlıca kalıcı olarak çözeriz.

Büyük ürünlerde sorunları genel olarak adreste (evde-kullanım yerinde) çözmemize rağmen bazı özel durumlarda ürünü atölyeye almamız gerekebilir. Bu durumda da en ince ayrıntısına kadar hesaplanmış yöntemlerimiz ile ürünün fiziki zarar görme riskini en aza indiririz. Bütün sorumluluğu üstleniriz.

Bazı özel durumlarda cihaz satın alma aşamasında, müşterilerimizin ihtiyacına uygun Keşif Hizmeti sunarız. Bu hizmet kapsamında sunduğumuz tespit ve danışmanlık sayesinde müşterilerimizin tereddütlerini ortadan kaldırır daha rahat hareket etmelerini sağlamış ve doğru ürün seçimi yaparak gereksiz harcama yapmalarını önlemiş oluruz.

Taşımalı Montaj uygulaması ile, ürün satışından itibaren tarafımızca yetkilendirilen, ilgili servisimiz bütün sorumluluğu üstlenerek, müşterimizin ürünlerini bayi adresinden alır, müşterimize teslim ve montajını yapar. Böylece müşterilerimiz aynı işlem için birden fazla günde zaman ayırma zorunluluğundan kurtulur. İşlem eve gelen tek ekip vasıtası ile bir seferde sorunsuz çözülür.

Özel durumlar, Özel Çözümler gerektirir. Bu nedenle, merkezimizde görevli Uzman ekiplerimiz sayesinde istisnai durumlarda, çözüm konusunda sorun yaşanan işlemlerle ilgili olarak, hemen aksiyon alır Merkez ekiplerimiz ile müdahale eder özel çözümler üretiriz.

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR